We are a leading brand in Rubber Tape such as Nitrile Rubber Tape and Mastic Rubber Tape from India.






₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Usage | Binding, Sealing |
| Material | Rubber |
| Brand | Agg Bro |
| Tape Width | 20-40 mm |
| Tape Length | 10-20 m |
| Packaging Type | Roll |





₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Brand | Agg Bro |
| Color | Black |
| Usage/Application | Industrial Purpose |
| Material | Rubber |
| Length | 20-40 m |
| Country of Origin | Made in India |
Ram Gopal Aggarwal (Partner)
Aggarwal Brothers
Plot No.15, DSIDC, Jhillmill Industrial Area, East Delhi, New Delhi - 110095, Delhi, India
